Stachys Byzantina – گوش بره های در حال رشد

در ماه های تابستان یکی از گیاهان مورد علاقه من برای لذت بردن گیاهان Stachys byzantina است که در غیر این صورت به نام “گوش بره ها” شناخته می شود. این گیاه برگ نقره ای خارق العاده در طول سال برای مرز بسیار خارق العاده است ، زیرا برگ های بسیار لمسی و خزدار به شکل ، شما حدس زده اید ، گوش بره است. با این حال ، هنگامی که خورشید تابستان به آسمان می رسد ، خواهید دید که این گیاه فوق العاده ستونهای خزدار را با گلهای کوچک صورتی رنگ به هوا ایجاد می کند و حلقه های کوچکی از رنگ در اطراف ساقه ها ایجاد می کند.

این گیاه علفی چه در حاشیه و چه در گلدان استفاده کنید بسیار درخشان است و برای همه باغبانان یکی از موارد ضروری است. این قابل لمس است ، شما را به لبخند می اندازد ، و یک گیاه همراه عالی برای ایجاد کنتراست در باغ است. با برگهای بافت و کم رنگ آن برای کاشت در کنار افراد سبز ایده آل است و هر گیاه را به بهترین وجه ممکن از بین می برد. این گیاه می تواند بسیار موثر در کنار گل آزالیا گیاهان پهن برگ مانند برگنیا قرار گیرد ، در حالی که علف ها نیز زمینه خوبی ایجاد می کنند. اگر آن را در گلدان بکارید ، به سرعت تپه بزرگی از شاخ و برگ نقره ایجاد می کنید که با ظروف به شدت برخورد می کند ، مخصوصاً اگر از لعاب رنگی مانند آبی و قرمز استفاده کرده اید.

به طور کلی ، گیاهان برگ نقره ای نیز یک گیاه مقاوم در برابر خشکسالی است که به تازگی تأسیس شده است ، و با توجه به رشد قوی Stachys byzantina متوجه خواهید شد که می توانید به سرعت منطقه ای را با رشد خوشمزه ، خزدار و نقره پوشانید. این نه تنها به حفظ رطوبت در خاک کمک می کند بلکه به شما امکان می دهد از باغبانی تابستان لذت ببرید ، نه اینکه دائماً آبیاری کنید. پرورش گوش بره بسیار آسان است و آنها به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند و اگر امسال یک گیاه جدید خریداری کردید ، اجازه دهید Stachys byzantina برنده شما باشد!

نام: Stachys byzantina (گوش بره ها)

رشد می کند: رشد گوش های بره کاملاً آسان است به شرطی که جنبه آفتابی داشته باشید مانند پاسیو یا حاشیه جنوبی. آنها تا زمانی که خاک خیلی غرقاب نباشد رشد می کنند.

مراقبت سالانه: مراقبت از Stachys byzantina بسیار آسان است و به نگهداری کمی نیاز دارد. این گیاه چند ساله علفی است و برگهای آن در پایان سال می میرند ، بنابراین این گیاهان به جمع آوری و پاکسازی احتیاج دارند. ساقه های گل را می توان پس از پایان گلدهی به پایه برش داد و اگر می خواهید در اوایل بهار هنگامی که برگها در ابتدا ظاهر می شوند ، قسمتهای ریشه دار گیاه را جدا کنید.

Stachys Byzantina – گوش بره های در حال رشد
Scroll to top