کار با داشتن آژانس دیجیتال – قسمت 1

برای من تعجب آور است که بسیاری از افراد در ابتدای راه اندازی کسب و کار خود موفق به درک مفهوم نمی شوند. به دلیل تأمین انرژی از اینترنت ، هر کسی که رایانه و اتصال خالص داشته باشد اکنون می تواند با سرمایه گذاری اندک ، تجارت آنلاین خود را راه اندازی کند. با این حال ، به طور کلی ، این واقعاً داده ای است که شما می خواهید پول کوچک خود را سرمایه گذاری کنید تا به طور جدی بخواهد رشد کند.

مطمئن شوید که یک چاپگر معتبر آنلاین انتخاب کرده اید. اگر سایت اینترنتی تولید تیزر تبلیغاتی  سایه دار است یا احساس اعتماد نمی کند ، به دنبال پایین ترین قیمت نباشید. احساس روده شما احتمالاً درست است. وقتی آنها نتوانند روی وب سایت خوبی سرمایه گذاری کنند ، واقعاً نمی توانید از برنامه های چاپی آنها انتظار کیفیت زیادی داشته باشید.

ج) بپرسید و دریافت خواهید کرد: درست این کلمات هستند. همانطور که قبلاً در اولین کار (الف) اشاره شد ، باید شروع به س askingال از افراد اطراف کنید. خانواده ، دوستان ، همکاران تجاری ، هرکسی که آژانس بازاریابی دیجیتال دهلی را برای یک شخص پیدا کند. برای تجارت آنلاین شما.

بهترین و سریعترین راه برای تصمیم گیری در مورد آژانس مناسب ، جستجوی مدیر Instagram در نزدیکی موتور جستجوی مورد نظر شماست. اثرات بسیار اندکی ، آژانس هایی هستند که حداقل کار خارق العاده ای برای استفاده از آنها انجام داده اند. اگر این افراد توانایی انجام این کار را داشته باشند ، احتمالاً به اندازه کافی قادر به انجام همان کار برای تجارت هستند.

بله ، هنگامی که با تکنولوژی دست و پنجه نرم می کنید ، کمی یادآوری دارو عالی است. هر زمان که می خواهید حساب ایمیل خود را برای دوازدهمین بار ترتیب دهید ، این واقعیت را در نظر بگیرید که سالها پیش ، مقدار تولید تیزرهای تبلیغاتی بازاریابان آنلاین کوچک ایمیل نداشتند و مکاتبات آنها را از طریق پست ، تلفن یا نمابر انجام می دادند. آیا در آخرین دفتری که در آن کار می کردید “صندوق پستی” خود را به یاد می آورید؟ در مورد درب بازکن نامه ها ، جعبه های پیام صوتی پر از آب یا اسفنج مرطوب برای مهر و موم کردن شمع از زمینه ها چطور؟ یادتان می آید که چه زمانی به طور مداوم برش کاغذ می گرفتیم؟

گرفتن قرارداد حقوقی با آژانس های رایگان Royalty ساده تر هستند ، اما همچنین به عنوان یک چالش تلقی می شود. تعدادی از دوستان من با گتی برای تصاویر RF قرارداد بسته اند اما برای تصاویر RM قرارداد ندارند. واقعاً عجیب است و توجیه آن واقعاً دشوار است ، اما آنچه که هست. بازده به ازای هر تصویر در Royalty Free نیز در حال سقوط است. با آنچه تصور می شود وجود بیش از حد تصاویر است ، متخصصان همچنین به دنبال کیفیت و “طراوت” از کار عکاسان بالقوه جدید هستند.

از همین رو؛ مهم است که از قبل تحقیق کنید بخوانید ، بخوانید ، ارزیابی کنید و مقایسه کنید. یک فرد دارای یک همیار است که در یک آژانس بازاریابی ویروسی کار می کند ، بالاتر است. شما می توانید با او سرمایه گذاری مشترک کنید و برای پیشرفت در تبخال دستگاه تناسلی ضروری است.

کار با داشتن آژانس دیجیتال – قسمت 1
Scroll to top